Alle wedstrijden

Alle wedstrijden

DatumWedstrijdTijd/resultatenCompetitieLocatie
t Speelkwartier — Het BakenMPB - 2019
De Grondtoon — Het ErfMPB - 2019
De Schakel — De VuurvlinderMPA - 2019
De Burcht — De CederMPA - 2019
t Speelkwartier 1 — Het Baken 2JPC - 2019
De Burcht 2 — De Vuurvlinder 2JPA - 2019
Tamim — t Speelkwartier 2JPB - 2019
De Bron — Prinses BeatrixschoolJPD - 2019
Het Baken 1 — De Burcht 1JPB - 2019
De Ceder (j) — De Grondtoon (j)JPC - 2019
School MAX — De WindroosJPD - 2019
Het Erf (j) — Juliana van StolbergschoolJPA - 2019
Montessori Aan de Basis — School AlexJPA - 2019
De Schakel (j) — PatrimoniumschoolJPB - 2019
De Vuurvlinder 1 — Rehobothschool (j)JPC - 2019
Wereldkids Petenbos — De EngelenburgschoolJPD - 2019
De Grondtoon — t SpeelkwartierMPB - 2019
Rehobothschool — De CederMPA - 2019
Het Baken — Het ErfMPB - 2019
De Schakel — De BurchtMPA - 2019
De Grondtoon (j) — Rehobothschool (j)JPC - 2019
Het Erf (j) — De Burcht 2JPA - 2019
De Burcht 1 — PatrimoniumschoolJPB - 2019
Wereldkids Petenbos — Prinses BeatrixschoolJPD - 2019
De Schakel (j) — t Speelkwartier 2JPB - 2019
De Vuurvlinder 2 — Montessori Aan de BasisJPA - 2019
De Vuurvlinder 1 — Het Baken 2JPC - 2019
School MAX — De BronJPD - 2019
Het Baken 1 — TamimJPB - 2019
School Alex — Juliana van StolbergschoolJPA - 2019
De Ceder (j) — t Speelkwartier 1JPC - 2019
De Engelenburgschool — De WindroosJPD - 2019
Rehobothschool — De BurchtMPA - 2019
Het Baken — De GrondtoonMPB - 2019
Het Erf — t SpeelkwartierMPB - 2019
De Ceder — De VuurvlinderMPA - 2019
Het Baken 2 — De Grondtoon (j)JPC - 2019
De Engelenburgschool — School MAXJPD - 2019
De Burcht 1 — t Speelkwartier 2JPB - 2019
Montessori Aan de Basis — De Burcht 2JPA - 2019
Het Baken 1 — PatrimoniumschoolJPB - 2019
De Vuurvlinder 2 — Juliana van StolbergschoolJPA - 2019
De Vuurvlinder 1 — t Speelkwartier 1JPC - 2019
De Windroos — Prinses BeatrixschoolJPD - 2019
Rehobothschool (j) — De Ceder (j)JPC - 2019
Tamim — De Schakel (j)JPB - 2019
Het Erf (j) — School AlexJPA - 2019
Wereldkids Petenbos — De BronJPD - 2019
De Schakel — RehobothschoolMPA - 2019
De Burcht — De VuurvlinderMPA - 2019
School Alex — De Vuurvlinder 2JPA - 2019
De Grondtoon (j) — t Speelkwartier 1JPC - 2019
Tamim — De Burcht 1JPB - 2019
De Windroos — De BronJPD - 2019
School MAX — Wereldkids PetenbosJPD - 2019
Het Baken 1 — De Schakel (j)JPB - 2019
Montessori Aan de Basis — Het Erf (j)JPA - 2019
De Ceder (j) — De Vuurvlinder 1JPC - 2019
Prinses Beatrixschool — De EngelenburgschoolJPD - 2019
Het Baken 2 — Rehobothschool (j)JPC - 2019
Patrimoniumschool — t Speelkwartier 2JPB - 2019
Juliana van Stolbergschool — De Burcht 2JPA - 2019
De Ceder — De SchakelMPA - 2019
De Vuurvlinder — RehobothschoolMPA - 2019
De Vuurvlinder 2 — Het Erf (j)JPA - 2019
De Windroos — Wereldkids PetenbosJPD - 2019
t Speelkwartier 2 — Het Baken 1JPB - 2019
Het Baken 2 — De Ceder (j)JPC - 2019
Juliana van Stolbergschool — Montessori Aan de BasisJPA - 2019
De Burcht 1 — De Schakel (j)JPB - 2019
De Grondtoon (j) — De Vuurvlinder 1JPC - 2019
De Engelenburgschool — De BronJPD - 2019
School Alex — De Burcht 2JPA - 2019
Prinses Beatrixschool — School MAXJPD - 2019
Tamim — PatrimoniumschoolJPB - 2019
t Speelkwartier 1 — Rehobothschool (j)Inhaal- of beslissingswedstrijd - 2019, JPC - 2019
Beslissingswedstrijd MEIDEN De Burcht- RehobothInhaal- of beslissingswedstrijd - 2019
Inhaal- of beslissingswedstrijd Het Baken 1 - de Burcht 1Finales Jongens - 2019
CROSS II De Burcht 1 (Nr 1 poule B) - Wereldkids Mozaiek Petenbos( nr 2 poule D)Cross finales - 2019
Cross I Juliana van Stolberschool (nr.1 poule A) - De Vuurvlinder 1 (nr.2 Poule C)Cross finales - 2019, JPC - 2019
CROSS III 't Speelkwartier 1 (Nr. 1 poule C) - Het Erf (Nr.2 Poule A)Cross finales - 2019, JPC - 2019
CROSS IV Prinses Beatrixschool(Nr. 1 Poule D) - Het Baken 1(Nr.2 Poule B)Cross finales - 2019, JPB - 2019, JPD - 2019
Halve finale meiden De Ceder - De GrondtoonFinales Meiden - 2019, MPA - 2019, MPB - 2019
Halve finale meiden 't Speelkwartier - De BurchtFinales Meiden - 2019
Winnaar Cross finale III 't Speelkwartier 1— Winnaar Cross finale II De Burcht 1Cross finales - 2019
Winnaar Cross finale I De Vuurvlinder 1— Winnaar Cross finale IV Het Baken 1Cross finales - 2019
Inhaal- of beslissingswedstrijd - 2019
Finale meiden Hardeman Schoolvoetbal toernooi 2019 De Burcht - De GrondtoonFinales Meiden - 2019
t Speelkwartier 1 — De Vuurvlinder 1Finales Jongens - 2019
9 maart het Baken is vrij.
Team Het Baken 1 (jongens)speelt op 9 maart geen wedstrijdJPA - 2020
De Rehobothschool - Juliana van StolberschoolJPB - 2020
Montessori Aan de basis - School MaxJPD - 2020
Wereldkidz Petenbos - De PatrimoniumschoolJPC - 2020
Wereldkidz Balans - De CederJPA - 2020
Combi Pr.Beatrix-/Engelenburgschool - De BronJPD - 2020
De Plantage- De GrondtoonJPA - 2020
Het Baken 2 - Wereldkidz de BongerdJPC - 2020
't Speel-kwartier 1 - Het ErfJPB - 2020
Tamim - School AlexJPD - 2020
De Vuurvlinder 2 - De Burcht 2JPA - 2020
De Schakel - de Vuurvlinder 1JPB - 2020
De Burcht 1 - 't Speel-kwartier 2JPC - 2020
Combi Engelenburgschool/Pr. Beatrixschool - Montessori Aan de basis
De Bron - School AlexJPD - 2020
Het Baken 2 - Wereldkidz PetenbosJPC - 2020
Wereldkidz Balans - Het Baken 1JPA - 2020
Het Erf - De Vuurvlinder 1JPB - 2020
Juliana van Stolbergschool - De SchakelJPB - 2020
Team De Ceder (jongens) speelt op 13 maart geen wedstrijdJPA - 2020
De Patrimoniumschool - De Burcht 1JPC - 2020
Wereldkidz de Bongerd - 't Speel-Kwartier 2JPC - 2020
School Max -TamimJPD - 2020
't Speel-Kwartier 1 - De RehobothschoolJPB - 2020
Team de Ceder (jongens) speelt op 13 maart geen wedstrijd
Combi Pr.Beatrix-/Engelenburgschool - Montessori Aan de basisJPD - 2020
De Plantage - De Burcht 2JPA - 2020
De Vuurvlinder 2 - De GrondtoonJPA - 2020
Team de Grondtoon (jongens) speelt op 16 maart geen wedstrijdJPA - 2020
De Schakel - De RehobothschoolJPB - 2020
De Burcht 2 - Wereldkidz BalansJPA - 2020
Tamim - Montessori Aan de basisJPD - 2020
De Burcht 1 - Wereldkidz PetenbosJPC - 2020
Juliana van Stolbergschool - Het ErfJPB - 2020
De Plantage - De CederJPA - 2020
De Bron - School MaxJPD - 2020
De Patrimoniumschool - Wereldkidz de BongerdJPC - 2020
Het Baken 2 - 't Speel-Kwartier 2JPC - 2020
't Speel-Kwartier 1 - De Vuurvlinder 1JPB - 2020
Het Baken 1 - De Vuurvlinder 2JPA - 2020
Combi Pr. Beatrix-/Engelenburgschool - School AlexJPD - 2020
Team De Burcht 2 (jongens ) speelt op 20 maart geen wedstrijdJPA - 2020
De Burcht - De VuurvlinderMPB - 2020
Het Erf - De SchakelMPA - 2020
De Ceder - Het BakenMPB - 2020
De Rehobothschool - 't Speel-KwartierMPA - 2020
De Grondtoon - Wereldkidz balansJPA - 2020
Het Erf - De RehobothschoolJPB - 2020
Wereldkidz Petenbos - Wereldkidz de BongerdJPC - 2020
De Bron - Montessori Aan de basisJPD - 2020
Combi Pr.Beatrix-/Engelenburgschool - TamimJPD - 2020
De Plantage - Het Baken 1JPA - 2020
't Speel-Kwartier 1 - De SchakelJPB - 2020
Het Baken 2 - de Burcht 1JPC - 2020
De Ceder - De Vuurvlinder 2JPA - 2020
School Alex - School MaxJPD - 2020
De Vuurvlinder 1 - Juliana van StolbergschoolJPB - 2020
De Patrimoniumschool - 't Speel-Kwartier 2JPC - 2020
Team de Vuurvlinder 2 (jongens) speelt op 23 maart geen wedstrijdJPA - 2020
't Speel-Kwartier - De SchakelMPA - 2020
De Vuurvlinder - Het BakenMPB - 2020
De Rehobothschool - Het ErfMPA - 2020
De Burcht - De CederMPB - 2020
't Speel-Kwartier 1 - Juliana van StolbergschoolJPB - 2020
Combi Pr.Beatrix-/Engelenburgschool - School MaxJPD - 2020
De Plantage - Wereldkidz balansJPA - 2020
De Patrimoniumschool - Het Baken 2JPC - 2020
Het Erf - De SchakelJPB - 2020
De Bron - TamimJPD - 2020
De Burcht 2 - De CederJPA - 2020
Wereldkidz de Bongerd - De Burcht 1JPC - 2020
De Rehobothschool - De Vuurvlinder 1
School Alex - Montessori de BasisJPD - 2020
't Speel-Kwartier 2 - Wereldkidz PetenbosJPC - 2020
De Grondtoon - Het Baken 1JPA - 2020
De Rehobothschool - De Vuurvlinder 1JPB - 2020
Team de Plantage (jongens) speelt op 27 maart geen wedstrijdJPA - 2020
De Schakel - De RehobothschoolMPA - 2020
De Vuurvlinder - De CederMPB - 2020
't Speel-Kwartier - Het ErfMPA - 2020
De Burcht - Het BakenMPB - 2020
De Vuurvlinder 2 - Wereldkidz BalansJPA - 2020
De Burcht 2 - De GrondtoonJPA - 2020
De Ceder - Het Baken 1JPA - 2020
Team Wereldkidz Balans (jongens)speelt op 30 maart geen wedstrijdJPA - 2020
De Vuurvlinder 2 - de PlantageJPA - 2020
De Grondtoon - De CederJPA - 2020
De Burcht 2 - Het Baken 1JPA - 2020