Wedstrijden 23 – Jongens Poule D

Wedstrijden 23 – Jongens Poule D

DatumWedstrijdTijd/resultatenLocatie
M3 Burcht - Speelkwartier B
M3 Erf - Patrimoniumschool
R1 Rehobotschool - Achtbaan
M2 Schakel - Speelkwartier A
M1 Bron - Baken
M1 Rehobothschool - Grondtoon
R1 Burcht - Ceder A
M2 Ceder - Tamim GEANNULEERD
R3 Balans B - Ceder B
P1 Bron - Grondtoon
P1 Max - Rehobothschool
R2 Mozaiek - Aan de basis
R3 Plantage - Erf
R2 Grondtoon - Balans A
P3 Burcht - Tamim
P3 Baken - Patrimoniumschool
P2 Alex - Ceder
P2 Schakel - Vuurvlinder
M1 Baken - Grondtoon
M1 Bron - Balans
M2 Speelkwartier A - Tamim GEANNULEERD
R1 Ceder A - Baken
M2 Ceder - Schakel
R1 Burcht - Rehobothschool
M3 Patrimoniumschool - Speelkwartier B
M3 Burcht - Erf
P1 Grondtoon - Speelkwartier
P1 Bron - Max
R2 Grondtoon - Mozaiek
R2 Balans A - Speelkwartier
R3 Ceder B - Juul
R3 Balans B - Plantage
P2 Ceder - Erf
P3 Burcht - Baken
P2 Alex - Schakel
P3 Patrimoniumschool - Tamim
M1 Baken - Balans
M3 Erf - Speelkwartier B
M2 Schakel - Tamim GEANNULEERD
M2 Ceder - Speelkwartier A
M1 Bron - Rehobothschool
R1 Ceder A - Achtbaan
R1 Burcht - Baken
M3 Burcht - Patrimoniumschool
P1 Bron - Speelkwartier
R2 Grondtoon - Speelkwartier
R2 Balans A - Aan de basis
R3 Ceder B - Erf
R3 Balans B - Juul
P1 Grondtoon - Rehobothschool
P3 Baken - Tamim
P2 Ceder - Vuurvlinder
P3 Burcht - Patrimoniumschool
P2 Alex - Erf
M1 Grondtoon - Balans
R3 Balans B - ERf
M1 Baken - Rehobothschool
R2 Grondtoon - Aan de basis
R2 Mozaiek - Speelkwartier
R1 Burcht - Achtbaan
R1 Rehobothschool - Baken
R3 Plantage - Juul
P1 Max - Speelkwartier
P1 Bron - Rehobothschool
P2 Alex - Vuurvlinder
P2 Schakel - Erf
Beslissingswedstrijd poule P3: De Burcht- Patrimoniumschool
M1 Rehobothschool - Balans
R3 Ceder B - Plantage
M1 Bron - Grondtoon
R2 Balans A - Mozaiek
R2 Aan de basis - Speelkwartier
R1 Achtbaan - Baken
R3 Erf - Juul
R1 Ceder A - Rehobothschool
P1 Grondtoon - Max
P2 Ceder - Schakel
P1 Rehobothschool - Speelkwartier
P2 Vuurvlinder - Erf
Beslissingswedstrijd poulefase prestatie
Crossfinale E Burcht (r) - Speelkwartier (r)
Crossfinale F Mozaiek (r) - Balans (rB)
Crossfinale G Erf (r) - Ceder (rA)
Crossfinale B Speelkwartier (m) - Bron (m)
Crossfinale D Schakel (m) - Erf (m)
Crossfinale H Balans (rA) - Ceder (rB)
Crossfinales C Patrimoniumschool (m) - Baken (m)
Crossfinales A Rehobothschool (m) - Burcht (m)
Crossfinale J Erf (p) - Rehobothschool (p)
Crossfinale K Baken (p) - Grondtoon (p)
Crossfinale L Ceder (p) - Patrimoniumschool (p)
Crossfinale I Speelkwartier (p) - Vuurvlinder (p)
Halve finale recreatief Erf - Balans
Halve finale meisjes Baken - Schakel
Halve finale meisjes Rehobothschool - Speelkwartier
Halve finale recreatief Speelkwartier - Mozaiek
Halve finale prestatie Baken - Patrimoniumschool
Halve finale prestatie Speelkwartier - Rehobothschool
Finale recreatief Erf - ‘t Speelkwartier
Finale meisjes Rehoboth - Baken
Finale prestatie ‘t Speelkwartier - Baken